Preferowany przez profesjonalistów z branży zieleni.

Number 1 Since 1991

Worki do kropelkowego podlewania drzew TREEGATOR® zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach z branży zieleni. Dlatego też TREEGATOR® cieszy się zaufaniem profesjonalistów na całym świecie od 1989 roku.

DZIAŁA NA TWÓJ HARMONOGRAM

Aplikator TREEGATOR® to idealny produkt do podlewania dla Twojego napiętego grafiku. Twój dzień pracy jest mierzony w godzinach, a nie w tygodniach - Po co czekać, aż do dwóch tygodni lub dłużej, aby system nawadniający wykonał swoje zadanie?

TREEGATOR® wykorzystuje opatentowaną konstrukcję, aby zapewnić skuteczne nawadnianie, które skutecznie zapewnia głębokie nasycenie wodą w czasie krótszym niż 12 godzin. Po prostu rano zapełnij torbę TREEGATOR®, która skutecznie podleje twoje drzewa przed końcem dnia!

A ponieważ TREEGATOR® zapewnia głębokie nasycenie wodą dla każdej aplikacji, wystarczy wypełnić ją raz w tygodniu w przypadku większości nowych nasadzeń drzew! TREEGATOR® to idealny produkt do podlewania w napiętym grafiku.

WSPÓŁPRACUJE Z DOWOLNYM PRACOWNIKIEM

Worki do kropelkowego podlewania drzew i krzewów TREEGATOR® sprawiają, że każdy może zostać "profesjonalistą od podlewania". Aplikator  TREEGATOR® wykorzystuje sprawdzoną w praktycznym zastosowaniu konstrukcję, dzięki której nawadnianie drzew jest tak łatwe, że praktycznie każdy bez względu na kwalifikacje może z niego skutecznie korzystać.

Nie ma dysz spryskowych ani żadnych złączy do zainstalowania, nie ma systemu przewodów przesyłowych wody, nie ma drewnianych palików do stabilizowania oraz nastawników czasowych. Jedyne narzędzia, których będziesz potrzebował, to swoje dwie ręce.

Pracowałeś już wystarczająco ciężko sadząc swoje drzewo . Po co poświęcać jeszcze więcej czasu i energii na kopanie rowów, wbijanie palików lub montowanie systemu emiterów? Wystarczy owinąć torbę TREEGATOR® wokół swojego drzewa, zasunąć zamek i napełnić wodą. Produkt Treegorator® definitywnie ułatwi podlewanie drzew!

WSPÓŁPRACUJE Z TOBĄ GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Worki TREEGATOR® są gotowe do transportu w dowolnym momencie. TREEGATOR® to przenośny system nawadniający zawarty w specjalnym worku. Każdy nie napełniony worek waży mniej niż 2 funty (niż około 1 kg), można je poskładać lub zwinąć w celu szybkiego i łatwego transportu lub przechowywania.

TREEGATOR® pozwala skutecznie podlać drzewa, umożliwiając szybkie przejście do realizacji następnych zadań. Po opróżnieniu worków po prostu rozepnij je i zabierz do innej pracy lub przechowuj je do ponownego użycia. Nie są wymagane żadne paliki do wbijania, żadne pojemniki ani skrzynie do przenoszenia, żadnych drobnych elementów montażowych do zużycia, ani żadnych dodatkowych części do kupienia. Dzięki aplikatorowi TREEGATOR® możesz przenosić lub przechowywać setki worków poświęcając na to stosunkowo mało czasu, wysiłku oraz przestrzeni magazynowej.

WSPÓŁPRACUJE Z TOBĄ PRZEZ LATA - TO JEST GWARANTOWANE

Każdy worek do kropelkowego podlewania drzew TREEGATOR® jest wparty ograniczoną gwarancją producenta na wszelkie wady materiałowe i konstrukcyjne.

TREEGATOR® produkowany jest w USA z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV. Aplikator TREEGATOR® Original objęty jest 5-letnią ograniczoną gwarancją, z koleji aplikator TREEGATOR® Jr. Pro objęty jest 3-letnią ograniczoną gwarancją, liczoną od daty zakupu.

Użyj aplikatorów TREEGATOR® dla swoich nowo posadzonych drzew przez pierwsze 1-2 sezony wegetacyjne; następnie użyj aplikatora jako dodatkowego urządzenia do podlewania po zakończeniu okresu adaptacyjnego drzewa lub krzewu. TREEGATOR® będzie służył wystarczająco długo, podlewając drzewa przez wiele lat - to jest gwarantowane.

Zalety aplikatorów TREEGATOR®

Worki do kropelkowego podelewania TREEGATOR® od 1989 roku stały się preferowaną metodą nawadniania drzew stosowaną przez profesjonalistów z całego świata.

  • Wyprodukowane w USA z wysokiej jakości materiałów
  • Instaluje się i napełnia w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi
  • Możliwe połączenie dwóch worków razem, w celu użycia ich wobec drzew o dużej średnicy
  • Napełnia się tylko raz w tygodniu w przypadku większości nowych nasadzeń
  • Wspierane 3-letnią lub 5-letnią ograniczoną gwarancją producenta